Náš profil

Náš profil

Promstal engineering, s.r.o. je projekční firma se sídlem v Jeseníku. Naší specializací jsou inženýrské práce v oboru ocelových konstrukcí. V současné době úspěšně pracujeme zejména na světových trzích, naše konstrukce se uplatňují v předních High-tech oborech jako jsou letecký průmysl, automotive, provozy letišť atd. Specializujeme se na statické a dynamické výpočty, konstrukční práce a konzultační činnost. Díky přímému propojení s našimi mateřskými organizacemi DOMIST, spol. s r.o. a DOMIST MONTÁŽE s.r.o. jsme v rámci jedné skupiny schopni zajišťovat komplexní dodávky pro rozsáhlé průmyslové stavby a obdobnou infrastrukturu.

Jsme tým stavebních inženýrů s vysokou kvalifikací a dlouholetou praxí v oboru ocelových konstrukcí. V našem pracovním postupu jsme plně implementovali BIM řešení, které je v dnešní době nezbytné pro efektivní zpracovávání širokého spektra projektů. Při naší práci vycházíme z aktuálních normativních postupů, které aplikujeme zásadně pomocí nejmodernějších softwarových technologií.

Aktivně se věnujeme výzkumu a vývoji ve spolupráci s našimi strategickými partnery a předními výzkumnými institucemi. Pevně věříme, že tímto směrem napomáháme budoucímu růstu naší rodinné skupiny firem. Neklademe si v tomto směru jednoduché ani krátkodobé cíle, naší filozofií je naplňování výzev, což potvrzují naše dosavadní reference.

Zcela jistě nejsme největší firmou na trhu, nabízíme však spolehlivost, flexibilitu a tah na bránu.